MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 10123461
nr 1012 3461
Matsalsgrupp
6 del, Tidigt 1900-tal, bord+ 5 stolar
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:13:10
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr